Hakkımızda

Dere Beton ve Hazır Yaş Sıva İzmir Pınarbaşı tesislerinde 2004 yılında Hazır Beton ve Hazır Yaş Sıva üretimine başlamıştır.

Dere Beton ürün yelpazesi içinde S3 – S5 kıvam sınıfı, Dmax 16 – Dmax 22,4 agrega dane büyüklüğü sınıfındaki C8/10 – C60/75 aralığındaki standart betonlar, C100/115 sınıfı Yüksek Dayanımlı Beton, Grobeton, Durabiliteli Beton, Lifli Beton, Kendiliğinden Yerleşen Beton (SCC), Şap Betonları, Sülfat Etkisine Dayanıklı Betonlar, Hafif Betonlar, Ön ve Art Germe Betonları, Erken Dayanımlı Betonlar ve Hazır Yaş Sıva gibi ürünler yer almaktadır. Dere Beton tüm tesislerinde kurulu bulunan tam donanımlı laboratuvarları ve deneyimli personeliyle müşterisine kaliteli hizmet ve ürün sunmayı, ARGE çalışmalarıyla sektöre yenilikler katmayı amaç edinmiştir.

Dere Beton, bugün itibariyle İzmir Pınarbaşı, Işıkkent, Torbalı, Aliağa Çaltılıdere ve Aliağa Yeni Foça yolu üzerinde kurulu toplam 800 m3/saat kapasiteli 6 adet üretim tesisiyle, tam teşekküllü laboratuvarları ve deneyimli kadrosuyla yüksek kalite ve hizmet odaklı çalışma prensibine dayalı faaliyetlerini devam ettirmektedir.